DOPASUJEMY SIĘ DO TWOICH POTRZEB!

Automatyzacja oraz AI w nietypowych procesach

Każdy projekt traktujemy indywidualnie, a współpracę zaczynamy od przeprowadzenia dokładnej analizy procesów biznesowych. Dzięki temu możemy zaprojektować rozwiązania dla różnych branż – nie tylko automatyzację powtarzalnych czynności, ale i wykorzystanie sztucznej inteligencji.

Let's automate - automatyzacja firm i procesów

Automatyzacja w nietypowych procesach – jak to działa?

Mimo że działanie większości firm opiera się w dużej mierze na podobnej mechanice, to zdajemy sobie sprawę z tego, że poszczególne procesy nigdy nie są takie same. Dlatego też współpracę zawsze zaczynamy od bezpłatnej konsultacji i późniejszej analizy procesów biznesowych. W ten sposób tworzymy dokładną mapę wszystkich działań, a na jej podstawie projektujemy konkretne narzędzia i rozwiązania.

Czy to sprawdzi się w mojej firmie?

Wielu przedsiębiorców wychodzi z założenia, że automatyzacja to rozwiązanie dla dużych firm działających na bazie niezbyt skomplikowanych procesów. Prawda jest taka, że automatyzacja procesów biznesowych sprawdza się wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z pracą na danych i stale powtarzających się czynnościach. Co więcej, każda nasza współpraca rozpoczyna się od dokładnej analizy procesów biznesowych, a to oznacza, że nie proponujemy gotowych rozwiązań, a projektujemy je pod konkretne wymagania.

Jeżeli którykolwiek z tych punktów dotyczy Twojej firmy, to znaczy, że automatyzacja jest dla Ciebie:

Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w automatyzacji?

Sztuczna inteligencja to jeden z najgorętszych tematów tego roku. My jednak, zamiast sprawdzać poziom wiedzy AI w rozwiązywaniu testów maturalnych, wolimy skupić się na jego możliwościach w usprawnianiu biznesu. Dzięki sztucznej inteligencji możemy sprawić, że automatyzacja nie tylko wyręczy Cię w powtarzalnych czynnościach, ale też wcieli się w rolę wykwalifikowanego pracownika.

Poniżej znajdziesz kilka przykładów automatyzacji bazujących na sztucznej inteligencji oraz uczeniu maszynowym:

expand_more
Wykorzystanie AI w tworzeniu wiadomości

Sztuczna inteligencja automatycznie generuje nowe szablony wiadomości, a także optymalizuje bieżącą komunikację z klientami.
expand_more
Tworzenie notatek i podsumowań ze spotkań

AI po każdej rozmowie z klientem streści całą rozmowę do kilku najważniejszych punktów. Notatkę przekaże automatycznie do odpowiednich osób.
expand_more
Obsługa klienta 24/7

Dzięki AI boty stały się naprawdę użytecznym narzędziem, zarówno w odpowiadaniu na konkretne pytania, ale też kierowaniu klientów do wykwalifikowanych konsultantów. Automat może też bazować na spisie artykułów z firmowego bloga i proponować rozmówcy dopasowane treści.
expand_more
Customer onboarding

Automatyzacja wspierana sztuczną inteligencją wdroży nowego klienta bez konieczności angażowania handlowców. System sam zgromadzi potrzebne informacje i dokumenty, zweryfikuje poprawność danych, a następnie odpowiednio je przetworzy i skataloguje.
expand_more
Inteligentna optymalizacja cen

Na wysokość cen często wpływają dane zmieniające się nawet z dnia na dzień. Automatyzacja wyposażona w sztuczną inteligencję prześledzi te informacje za Ciebie i zaproponuje zmiany cen, które zatwierdzisz jednym kliknięciem.
expand_more
Lead nurturing na autopilocie

Odpowiednia identyfikacja leadów oraz dostarczanie im spersonalizowanych ofert to jeden z najprostszych sposobów na zwiększenie konwersji. Dzięki uczeniu maszynowemu automatyzacja zrobi to samodzielnie – od dodawania rekordów do CRM, przez scoring, aż po generowanie ofert wraz z przesłaniem odpowiedniej informacji do handlowca.
expand_more
Raportowanie finansowe

Automatyzacja wygeneruje dla Ciebie gotowe raporty finansowe, a sztuczna inteligencja na podstawie przeprowadzonych wyliczeń zaprezentuje najciekawsze wnioski, wyłapie niepokojące trendy i wskaże obszary z największym potencjałem.
expand_more
Automatyzacja zwrotów

Zarządzanie zwrotami to jeden z najbardziej czasochłonnych procesów w B2B. Inteligentne boty mogą ograniczyć pracę ręczną do minimum – poprowadzą konwersację, zbiorą niezbędne informacje od klientów, wygenerują dokumenty, wyślą powiadomienia o statusie zwrotu i wprowadzą zmiany w programie do obsługi magazynu.
expand_more
Customowe automatyzacje dopasowane do potrzeb klienta

Powyższe przykłady to tylko próbka korzyści, jakie automatyzacja może wnieść do Twojej firmy. Pamiętaj o tym, że każda nasza współpraca opiera się na indywidualnym mapowaniu procesów biznesowych i tworzeniu systemu od podstaw. Nie korzystamy z gotowych rozwiązań, a dzięki temu możemy zaprojektować automatyzacje dostosowane do konkretnych potrzeb, specyfiki branży oraz struktury Twojej firmy.Oczywiście to tylko przykładowe wdrożenia i na nich nasze możliwości w automatyzacji się nie kończą. Do każdej współpracy podchodzimy w indywidualny sposób i stawiamy na projektowanie customowych systemów oraz dashboardów. Dzięki temu możemy zaproponować pakiet rozwiązań idealnie dopasowanych do procesów, na których bazuje Twoja firma.

Nie wiesz od czego zacząć?

Powtarzalne czynności, nietypowe procesy oraz ogromne liczby danych – aby je zautomatyzować musisz tylko wiedzieć co Cię blokuje, a my zajmiemy się resztą!

Automatyzacja w nietypowych procesach – od czego zaczynamy?

Dobrze wiemy o tym, że każda firma jest inna i dlatego też stawiamy na indywidualne podejście do wszystkich klientów. Aby dobrze poznać Twoje potrzeby oraz zidentyfikować procesy do zautomatyzowania zaczynamy zawsze od darmowej konsultacji. W czasie 15-minutowej rozmowy wstępnie poznajemy Twój biznes, a następnie wskazujemy najważniejsze problemy, które rozwiąże automatyzacja.

Co dalej? W kolejnym kroku nasz analityk biznesowy przejmuje inicjatywę, aby dokładnie zapoznać się ze strukturą firmy i przeanalizować wszystkie procesy biznesowe. Na podstawie zgromadzonych informacji proponujemy konkretne narzędzia i automatyzacje dostosowane do specyfiki działalności Twojego biznesu.

Jaki jest koszt wdrożenia automatyzacji z AI?

Tak naprawdę wdrożenie automatyzacji w Twojej firmie jest zupełnie darmowe. Brzmi jak piękne marketingowe hasło, ale taka jest rzeczywistość. Automatyzacja pozwala na samoistne wykonywanie w tle zadań, które dotychczas angażowały Twój zespół. To czynności, które już wcześniej wymagały Twojej inwestycji. Dlatego decydując się na automatyzację nie wydajesz więcej, nie wydzielasz nowej części w budżecie, a operujesz pieniędzmi, które i tak były w obiegu. Różnica jest taka, że tutaj w dłuższej perspektywie oszczędzasz mnóstwo środków.

O jakich kosztach zatem mówimy? Pracujemy z klientami w modelu abonamentowym, który nazywamy AaaS = Automation as a Service. Po dokładnej analizie Twoich procesów dobieramy najbardziej efektywną liczbę godzin, która pozwoli na sprawne automatyzowanie Twojej firmy. W ramach ustalonego limitu nasz zespół rozpoczyna pracę nad wdrożeniem odpowiednich systemów i narzędzi, zastępujących ręczne, powtarzalne czynności.

Koszt miesięcznej współpracy zależy od ilości godzin - najniższe stawki zaczynają się już od 3 000 zł miesięcznie, a większe projekty mogą sięgać nawet 30 000 PLN. W ramach jednej kwoty zyskujesz zewnętrzny zespół od automatyzacji, m.in. analityków, UX designerów, specjalistów technicznych oraz konsultantów biznesowych. Miesięczne rozliczenie umożliwia nam reagować na Twoje aktualne potrzeby i pozwala na elastyczność.

Chcesz wycenić wdrożenie automatyzacji w Twojej firmie i dowiedzieć się jak może wyglądać współpraca? Zapraszamy na bezpłatną konsultację! W czasie krótkiej rozmowy wstępnie poznamy Twoje potrzeby i zaproponujemy konkretne rozwiązania.

Wyceń automatyzację nietypowych procesów

Chcesz poznać wycenę niestandardowej automatyzacji, dopasowanej do Twoich potrzeb i występujących procesów? Porozmawiajmy o kosztach wdrożenia podczas bezpłatnej konsultacji!
LET'S AUTOMATE THE WORLD

Zadowoleni klienci

Długofalowe korzyści dla naszych klientów to nasz najwyższy priorytet. Sprawiamy, że mogą osiągać ponadprzeciętne wyniki biznesowe – bez ograniczeń i wykonywania zbędnych, powtarzalnych zadań. Co oni sami sądzą o współpracy z Let’s automate?

Zdecydowaliśmy się na współpracę z Let's automate chcąc zautomatyzować najbardziej powtarzalne procesy w firmie. Od samego początku mieliśmy bardzo dobry kontakt z naszym opiekunem, który bardzo szybko reagował na wszystkie propozycje i zmiany. Mieliśmy też pełne wsparcie w mapowaniu procesów. To co cenię najbardziej to efekt końcowy czyli prostota rozwiązań, które bardzo ułatwiły nam codzienną pracę. Serdecznie polecam współpracę z Let’s automate.

GetSales - logo
Katarzyna Narczyk
Wiceprezes Zarządu
GetSales Group sp. z o. o.

Współpraca z Let’s automate to czysta przyjemność. Dawno nie poznałem tak dobrze obeznanych ludzi w swojej branży. Firma wzbudziła we mnie zaufanie po kilku minutach rozmowy i wiedziałem, że podejmę z nimi współpracę. Każdy etap dokładnie opisany i przedstawiony, przez cały okres współpracy mieliśmy bardzo dobry i szybki kontakt. Odzyskałem wiele czasu, który do tej pory marnowałem na manualne czynności.
Szczerze polecam.

Knopek Pełną Gębą - logo
Łukasz Konopka
LET'S AUTOMATE THE WORLD

Czy automatyzacja jest dla Ciebie?

Zdecydowanie tak! Skąd ta pewność? Automatyzacja procesów biznesowych sprawdzi się wszędzie tam, gdzie Ty lub Twoi pracownicy stale musicie powtarzać te same czynności – na przykład w pracy z danymi, sprzedaży lub administracji.

Uważasz, że Twoja firma bazuje na tak specyficznych procesach, że to nie może się udać? Pamiętaj o tym, że każda nasza współpraca zaczyna się od od dokładnej analizy procesów biznesowych, a to oznacza, że nie proponujemy gotowych rozwiązań, a projektujemy je pod konkretne wymagania.

Wyceń automatyzację

Powtarzalne procesy

Sprzedaż, księgowość i obsługa klienta przypominają schematyczną pracę robota? Pracownicy nie mogą rozwinąć skrzydeł?

Problemy organizacyjne

W procesach pojawia się chaos? Komunikacja między pracownikami jest nieefektywna? Wciąż pojawiają się konflikty w kalendarzach?

Praca na dużej liczbie danych

Praca na danych przyprawia Cię o ból głowy? Więcej tam klikania, niż analizowania? Uporządkujemy to za Ciebie, a Ty skupisz się na poprawianiu wyników!

Dynamiczne skalowanie

Rozwój firmy wiąże się z koniecznością zatrudniania nowych pracowników administracyjnych? Stajesz się firmą rekrutacyjną? Zaoszczędź dzięki automatyzacji.

Infakt, Dropbox, Excel i wiele innych. Różne programy – wspólny mianownik

Nasze automatyzacje współpracują ze wszystkimi narzędziami i usługami wykorzystywanymi do obsługi firm. Chmury, magazyny, CRMy – mamy na to wszystko sprawdzone sposoby!

Programy, które łączy automatyzacja
DARMOWA KONSULTACJA

Porozmawiajmy
o automatyzacji w Twojej firmie!

Powiedz nam o swojej działalności, procesach i potrzebach, a my podpowiemy jak automatyzacja może wesprzeć codzienną pracę Twojego zespołu.

Wyjaśnimy Ci jakie są możliwości, jak działamy i odpowiemy na wszystkie pytania. Po wypełnieniu formularza Bartek skontaktuje się z Tobą telefonicznie.

Bartek Matablewski - New Business Manager w Let's automate

Bartek Matablewski

New Business Manager
Adres email
Numer telefonu
Temat rozmowy
Administratorem danych wprowadzonych do formularza jest Let's automate sp. z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu i udzielenia odpowiedzi na pytania. Więcej informacji o przysługujących prawach i zasadach przetwarzania danych, dostępne jest w polityce prywatności.
Dziękujemy za zgłoszenie!
Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie 🎉
Oops! Coś poszło nie tak