Jak możemy zautomatyzować pracę z danymi?

Automatyzacja w dashboardach i danych

Zbieramy dane pochodzące z różnych systemów i prezentujemy je w jednym miejscu, w zrozumiały sposób.

Let's automate - automatyzacja firm i procesów

Na czym polega automatyzacja ​​w dashboardach i danych?

Praca z danymi to często konieczność analizowania kilku lub kilkunastu arkuszy naraz, ręczne przepisywanie danych, sprawdzanie ich oraz raportowanie. To wszystko może zrobić za Ciebie automatyzacja. Ukrycie skomplikowanych procesów biznesowych pod przykrywką łatwego i przyjemnego dla oka dashboardu pozwala ograniczyć pracę z danymi do pojedynczego kliknięcia. Przykładowo jedno z naszych ostatnich wdrożeń skróciło u Klienta pracę na arkuszach kalkulacyjnych z dwóch tygodni do prostego „przeciągnij i upuść”. Teraz wprowadzenie danych i wygenerowanie raportu trwa kilkanaście sekund!

Jakie niesie to za sobą korzyści?

Wdrożenie automatyzacji w pracy z danymi to przede wszystkim obniżenie kosztów i oszczędność czasu Twoich pracowników. Dzięki łatwym w obsłudze panelom użytkownika wszystkie powtarzalne czynności związane z wprowadzaniem, analizą i raportowaniem danych firmowych ograniczamy do obsługi jednej wygodnej aplikacji. Przykładowo, zamiast tracić kilka godzin na wygenerowanie raportu sprzedażowego, automatyzacja zrobi to za Ciebie, a gotowe podsumowanie prześle na wskazany adres e-mail.

Dodatkowo przy wsparciu sztucznej inteligencji aplikacja przygotuje za Ciebie prognozy i wychwyci korelacje, które mogą umykać przy ręcznej pracy z arkuszami kalkulacyjnymi. To wszystko przekłada się na oszczędności liczone nawet w setkach godzin każdego miesiąca!

Jakie są możliwości automatyzacji w dashboardach i danych?

Poniżej znajdziesz kilka gotowych przykładów automatyzacji, jakie możemy zaoferować Twojej firmie:

expand_more
Jedna aplikacja do obsługi całej firmy

Masz dość ciągłego przeklikiwania się między dokumentami i aplikacjami? Zamiast skupiać się na rozwoju biznesu, tracisz czas na obsługę różnych platform i programów? Wyobraź sobie, że wszystkie narzędzia, dokumenty i raporty może połączyć jeden wygodny dashboard, który stanie się Twoim nowym centrum zarządzania firmą!
expand_more
Łatwe w obsłudze panele użytkowników dostosowane do różnych działów i zadań

Wszystkie bazy danych mogą być ze sobą połączone, ale obsługa firmy będzie odbywać się na dedykowanych dashboardach, dostosowanych do wymagań konkretnych działów. Przykładowo marketingowcy w jednym miejscu obsłużą całą komunikację w mediach społecznościowych – od wspólnej pracy na briefie, przez zautomatyzowane wgrywanie i akceptowanie materiałów, aż po planowanie publikacji na różnych platformach.
expand_more
Analizowanie i pobieranie danych z dokumentów bez drukowania i skanowania

Rozpoznawanie tekstu umożliwia automatyczne pobieranie informacji z dokumentów i dalsze ich przetwarzanie. Przykładowo dzięki uczeniu maszynowemu dane z otrzymanej faktury zostaną automatycznie rozpoznane, otagowane i wysłane do księgowości.
expand_more
Automatyczne sprawdzanie poprawności wprowadzanych danych

Wprowadzane do systemu dane będą automatycznie sprawdzane pod kątem poprawności. Wszelkie wykryte nieprawidłowości zostaną oznaczone, jako rekord do ręcznej weryfikacji, a następnie wysłane do konkretnych członków zespołu.
expand_more
Automatyczne powiadomienia o ważnych zmianach w finansach i sprzedaży

Wdrożenie automatyzacji wcale nie oznacza utraty kontroli nad firmowymi bazami danych. Zgodnie z ustalonymi regułami po wprowadzeniu konkretnych informacji lub wykryciu istotnych zmian, każdy z odpowiedzialnych pracowników otrzyma stosowne powiadomienie.
expand_more
Bieżąca identyfikacja trendów w sprzedaży i marketingu

Automatyzacja działa przez całą dobę i na bieżąco monitoruje wszystkie wprowadzane dane. Wdrożenie sztucznej inteligencji oraz uczenia maszynowego pozwala szybko zidentyfikować zmiany w trendach, co podnosi poziom konwersji, ogranicza firmowe koszty i daje realną rynkową przewagę.
expand_more
Automatyczne generowanie raportów i prognoz

Automatyzacja przygotuje szczegółowe raporty oraz prognozy finansowe. Gotowe podsumowania otrzymasz w ustalonych odstępach czasu lub po spełnieniu określonych warunków – np. spadku konwersji o konkretną wartość.
expand_more
Szybsze i skuteczniejsze podejmowanie decyzji dzięki usprawnionej pracy z danymi

Ekspresowy dostęp do wszystkich danych oraz inteligentne analizy pozwalają trzymać rękę na pulsie firmowej kondycji. Dzięki temu kadra zarządzająca widzi więcej, a zaoszczędzony czas może przekuć w rozwoju biznesu.
expand_more
Customowe automatyzacje dopasowane do potrzeb klienta

Powyższe przykłady nie wpisują się w Twoje wymagania? Pamiętaj o tym, że to tylko część z korzyści, jakie niesie za sobą automatyzacja w pracy z danymi. Każdą naszą współpracę rozpoczynamy od dokładnego mapowania procesów biznesowych – dopiero na podstawie tej analizy projektujemy automatyzacje i dashboardy dostosowane do konkretnych wymagań.

Wprowadzane do systemu dane będą automatycznie sprawdzane pod kątem poprawności. Wszelkie wykryte nieprawidłowości zostaną oznaczone, jako rekord do ręcznej weryfikacji, a następnie wysłane do konkretnych członków zespołu.Oczywiście są to tylko przykładowe wdrożenia i na tym możliwości automatyzacji w dashboardach i danych się nie kończą. Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie – zawsze zaczynamy od przeprowadzenia dokładnej analizy biznesowej i mapowania procesów, dzięki czemu możemy zaprojektować automatyzację dostosowaną do konkretnych wymagań.

Nie wiesz od czego zacząć?

Powtarzalne czynności, nietypowe procesy oraz ogromne liczby danych – aby je zautomatyzować musisz tylko wiedzieć co Cię blokuje, a my zajmiemy się resztą!

Automatyzacja w dashboardach i danych – od czego zaczynamy?

Dla każdej współpracy podchodzimy w indywidualny sposób — nie proponujemy gotowych rozwiązań, ale opieramy się na identyfikacji konkretnych problemów. Zaczynamy od darmowej konsultacji, w czasie której poznajemy Twoje potrzeby, wskazujemy procesy do zautomatyzowania i proponujemy pierwsze automatyzacje.

Kolejnym krokiem jest dokładne mapowanie procesów firmowych przez naszego analityka biznesowego. Przygotowuje on szczegółowy opis struktury Twojej firmy i analizuje procesy na wszystkich poziomach. Na podstawie zebranych informacji zaproponujemy konkretne automatyzacje oraz pakiet narzędzi, które usprawnią działanie Twojej firmy.


Jaki jest koszt wdrożenia automatyzacji w danych?

Tak naprawdę wdrożenie automatyzacji w Twojej firmie jest zupełnie darmowe. Brzmi jak piękne marketingowe hasło, ale taka jest rzeczywistość. Automatyzacja pozwala na samoistne wykonywanie w tle zadań, które dotychczas angażowały Twój zespół. To czynności, które już wcześniej wymagały Twojej inwestycji. Dlatego decydując się na automatyzację nie wydajesz więcej, nie wydzielasz nowej części w budżecie, a operujesz pieniędzmi, które i tak były w obiegu. Różnica jest taka, że tutaj w dłuższej perspektywie oszczędzasz mnóstwo środków.

O jakich kosztach zatem mówimy? Pracujemy z klientami w modelu abonamentowym, który nazywamy AaaS = Automation as a Service. Po dokładnej analizie Twoich procesów dobieramy najbardziej efektywną liczbę godzin, która pozwoli na sprawne automatyzowanie Twojej firmy. W ramach ustalonego limitu nasz zespół rozpoczyna pracę nad wdrożeniem odpowiednich systemów i narzędzi, zastępujących ręczne, powtarzalne czynności.

Koszt miesięcznej współpracy zależy od ilości godzin - najniższe stawki zaczynają się już od 3 000 zł miesięcznie, a większe projekty mogą sięgać nawet 30 000 PLN. W ramach jednej kwoty zyskujesz zewnętrzny zespół od automatyzacji, m.in. analityków, UX designerów, specjalistów technicznych oraz konsultantów biznesowych. Miesięczne rozliczenie umożliwia nam reagować na Twoje aktualne potrzeby i pozwala na elastyczność.

Chcesz wycenić wdrożenie automatyzacji pracy z danymi w Twojej firmie i dowiedzieć się jak może wyglądać współpraca? Zapraszamy na bezpłatną konsultację! W czasie krótkiej rozmowy wstępnie poznamy Twoje potrzeby i zaproponujemy konkretne rozwiązania.


Wyceń stworzenie dashboardu i wdrożenie automatyzacji

Chcesz poznać wycenę dashboardu i automatyzacji dopasowanych do Twoich potrzeb? Porozmawiajmy o kosztach zautomatyzowania konkretnych procesów podczas bezpłatnej konsultacji!
LET'S AUTOMATE THE WORLD

Zadowoleni klienci

Długofalowe korzyści dla naszych klientów to nasz najwyższy priorytet. Sprawiamy, że mogą osiągać ponadprzeciętne wyniki biznesowe – bez ograniczeń i wykonywania zbędnych, powtarzalnych zadań. Co oni sami sądzą o współpracy z Let’s automate?

Zdecydowaliśmy się na współpracę z Let's automate chcąc zautomatyzować najbardziej powtarzalne procesy w firmie. Od samego początku mieliśmy bardzo dobry kontakt z naszym opiekunem, który bardzo szybko reagował na wszystkie propozycje i zmiany. Mieliśmy też pełne wsparcie w mapowaniu procesów. To co cenię najbardziej to efekt końcowy czyli prostota rozwiązań, które bardzo ułatwiły nam codzienną pracę. Serdecznie polecam współpracę z Let’s automate.

GetSales - logo
Katarzyna Narczyk
Wiceprezes Zarządu
GetSales Group sp. z o. o.

Współpraca z Let’s automate to czysta przyjemność. Dawno nie poznałem tak dobrze obeznanych ludzi w swojej branży. Firma wzbudziła we mnie zaufanie po kilku minutach rozmowy i wiedziałem, że podejmę z nimi współpracę. Każdy etap dokładnie opisany i przedstawiony, przez cały okres współpracy mieliśmy bardzo dobry i szybki kontakt. Odzyskałem wiele czasu, który do tej pory marnowałem na manualne czynności.
Szczerze polecam.

Knopek Pełną Gębą - logo
Łukasz Konopka
LET'S AUTOMATE THE WORLD

Czy automatyzacja jest dla Ciebie?

Zdecydowanie tak! Skąd ta pewność? Automatyzacja procesów biznesowych sprawdzi się wszędzie tam, gdzie Ty lub Twoi pracownicy stale musicie powtarzać te same czynności – na przykład w pracy z danymi, sprzedaży lub administracji.

Uważasz, że Twoja firma bazuje na tak specyficznych procesach, że to nie może się udać? Pamiętaj o tym, że każda nasza współpraca zaczyna się od od dokładnej analizy procesów biznesowych, a to oznacza, że nie proponujemy gotowych rozwiązań, a projektujemy je pod konkretne wymagania.

Wyceń automatyzację

Powtarzalne procesy

Sprzedaż, księgowość i obsługa klienta przypominają schematyczną pracę robota? Pracownicy nie mogą rozwinąć skrzydeł?

Problemy organizacyjne

W procesach pojawia się chaos? Komunikacja między pracownikami jest nieefektywna? Wciąż pojawiają się konflikty w kalendarzach?

Praca na dużej liczbie danych

Praca na danych przyprawia Cię o ból głowy? Więcej tam klikania, niż analizowania? Uporządkujemy to za Ciebie, a Ty skupisz się na poprawianiu wyników!

Dynamiczne skalowanie

Rozwój firmy wiąże się z koniecznością zatrudniania nowych pracowników administracyjnych? Stajesz się firmą rekrutacyjną? Zaoszczędź dzięki automatyzacji.

Infakt, Dropbox, Excel i wiele innych. Różne programy – wspólny mianownik

Nasze automatyzacje współpracują ze wszystkimi narzędziami i usługami wykorzystywanymi do obsługi firm. Chmury, magazyny, CRMy – mamy na to wszystko sprawdzone sposoby!

Programy, które łączy automatyzacja
DARMOWA KONSULTACJA

Porozmawiajmy
o automatyzacji w Twojej firmie!

Powiedz nam o swojej działalności, procesach i potrzebach, a my podpowiemy jak automatyzacja może wesprzeć codzienną pracę Twojego zespołu.

Wyjaśnimy Ci jakie są możliwości, jak działamy i odpowiemy na wszystkie pytania. Po wypełnieniu formularza Bartek skontaktuje się z Tobą telefonicznie.

Bartek Matablewski - New Business Manager w Let's automate

Bartek Matablewski

New Business Manager
Adres email
Numer telefonu
Temat rozmowy
Administratorem danych wprowadzonych do formularza jest Let's automate sp. z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu i udzielenia odpowiedzi na pytania. Więcej informacji o przysługujących prawach i zasadach przetwarzania danych, dostępne jest w polityce prywatności.
Dziękujemy za zgłoszenie!
Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie 🎉
Oops! Coś poszło nie tak