KONIEC Z RĘCZNĄ PRACĄ NA ARKUSZACH!

Automatyzacja w administracji

Wdrażamy systemy, które analizują, katalogują oraz automatycznie generują dokumenty firmowe – bez konieczności ręcznego uzupełniania danych i drukowania.

Let's automate - automatyzacja firm i procesów

Na czym polega automatyzacja w administracji?

Dokumentacja firmowa to często dziesiątki arkuszy kalkulacyjnych, pękające w szwach segregatory i manualne przepisywanie danych. Dzięki automatyzacji możemy zamknąć obieg dokumentów w jednym systemie, który nie tylko ułatwi pracę, ale też znacznie przyspieszy poszczególne procesy.

Automatyzacja w administracji polega na wykorzystaniu nowych technologii do przetwarzania, zarządzania i udostępniania dokumentów w efektywny sposób. W pierwszej kolejności będzie to automatyczne generowanie dokumentów na podstawie danych zgromadzonych w firmowej bazie. Wdrożenie systemu daje też możliwość szybkiego podpisywania umów, monitorowania płatności, generowania raportów i prognoz finansowych, a nawet przeprowadzanie działań windykacyjnych.

Jakie są możliwości automatyzacji w administracji?

Poniżej znajdziesz kilka gotowych przykładów automatyzacji, jakie możemy zaoferować Twojej firmie:

expand_more
Wszystkie dokumenty w jednym miejscu

Koniec z szukaniem odpowiedniego pliku lub przedzieraniem się przez kolejne arkusze. Po wdrożeniu automatyzacji każdy z dokumentów firmowych odnajdziesz w kilka sekund.
expand_more
Generowanie umów na podstawie zgromadzonych danych

Tworzenie umowy dla nowego klienta, nawet na podstawie szablonu, zawsze jest czasochłonne. Automatyzacja zrobi to za Ciebie – na przykład w momencie zmiany statusu leada. Dane do umowy zostaną automatycznie pobrane z karty kontrahenta.
expand_more
Automatyczne podpisywanie umów

Drukowanie umów, podpisywanie i skanowanie zajmuje Ci sporo czasu? Zamiast tego proponujemy system samodzielnie podpisujący cyfrowo zaakceptowane przez Ciebie dokumenty.
expand_more
Monitorowanie płatności

Automatyzacja w księgowości to także system, który trzyma rękę na pulsie firmowych finansów. Poprzez połączenie z kontem bankowym możemy śledzić wszystkie wpływy od klientów.
expand_more
Zautomatyzowane działania windykacyjne

W przypadku wystąpienia opóźnień w płatnościach automat wyśle spersonalizowane przypomnienie do klienta, a gdy sytuacja będzie się przedłużać, samodzielnie rozpocznie procedurę windykacyjną bez interwencji człowieka.
expand_more
Wyniki oraz raporty finansowe

Automatyzacja przygotuje na koniec miesiąca szczegółowe raporty oraz prognozy, które ułatwią kontrolowanie finansów firmy oraz planowanie jej rozwoju.
expand_more
Analizowanie i pobieranie danych z dokumentów

Technologia rozpoznawania tekstu umożliwia automatyczne wyciąganie informacji z dokumentów i dalsze ich przetwarzanie. Przykładowo dane z otrzymanej faktury zostaną automatycznie wysłane do programu księgowego.
expand_more
Klasyfikacja dokumentów

Każdy nowy dokument zostanie przeanalizowany, sklasyfikowany i umieszczony w odpowiednim folderze.
expand_more
Przetwarzanie dokumentów

Nowe dokumenty mogą zostać automatycznie przetworzone zgodnie z określonymi regułami – na przykład przekazane do odpowiedniego działu i oznaczane jako plik do weryfikacji.
expand_more
Elektroniczna archiwizacja i zarządzanie dokumentami
expand_more
Customowe automatyzacje dopasowane do potrzeb klienta

Powyższe przykłady to dla Ciebie za mało? Twoja firma bazuje na nietypowych procesach administracyjnych? Pamiętaj o tym, że każdą automatyzację tworzymy od podstaw i nie proponujemy szablonowych rozwiązań. Dzięki dokładnej analizie procesów biznesowych możemy zaprojektować system dostosowany do indywidualnych potrzeb, specyfiki branży oraz struktury Twojej firmy.Oczywiście są to tylko przykładowe wdrożenia, które mają nakreślić nasze możliwości w automatyzacji administracji. Każdą naszą współpracę zaczynamy od dokładnej analizy biznesowej i mapowania procesów, a to pozwala nam zaprojektować od podstaw system automatyzacji stworzony z myślą o Twojej firmie.

Nie wiesz od czego zacząć?

Powtarzalne czynności, nietypowe procesy oraz ogromne liczby danych – aby je zautomatyzować musisz tylko wiedzieć co Cię blokuje, a my zajmiemy się resztą!

Automatyzacja w administracji – jak wygląda początek współpracy?

Każdą współpracę zaczynamy od darmowej konsultacji. W czasie 15-minutowej rozmowy poznajemy Twoje oczekiwania, wstępnie identyfikujemy procesy do zautomatyzowania i sugerujemy pierwsze rozwiązania.

W kolejnym korku inicjatywę przejmuje doświadczony analityk biznesowy, który zapoznaje się ze strukturą firmy oraz analizuje działania poszczególnych działów i pracowników. Dokładne mapowanie procesów biznesowych pozwala nam dobrać odpowiednie narzędzia, a następnie zaproponować konkretne automatyzacje mające usprawnić Twoją firmę i przyspieszyć jej rozwój.


Jaki jest koszt wdrożenia automatyzacji w administracji?

Tak naprawdę wdrożenie automatyzacji w Twojej firmie jest zupełnie darmowe. Brzmi jak piękne marketingowe hasło, ale taka jest rzeczywistość. Automatyzacja pozwala na samoistne wykonywanie w tle zadań, które dotychczas angażowały Twój zespół. To czynności, które już wcześniej wymagały Twojej inwestycji. Dlatego decydując się na automatyzację nie wydajesz więcej, nie wydzielasz nowej części w budżecie, a operujesz pieniędzmi, które i tak były w obiegu. Różnica jest taka, że tutaj w dłuższej perspektywie oszczędzasz mnóstwo środków.

O jakich kosztach zatem mówimy? Pracujemy z klientami w modelu abonamentowym, który nazywamy AaaS = Automation as a Service. Po dokładnej analizie Twoich procesów dobieramy najbardziej efektywną liczbę godzin, która pozwoli na sprawne automatyzowanie Twojej firmy. W ramach ustalonego limitu nasz zespół rozpoczyna pracę nad wdrożeniem odpowiednich systemów i narzędzi, zastępujących ręczne, powtarzalne czynności.

Koszt miesięcznej współpracy zależy od ilości godzin - najniższe stawki zaczynają się już od 3 000 zł miesięcznie, a większe projekty mogą sięgać nawet 30 000 PLN. W ramach jednej kwoty zyskujesz zewnętrzny zespół od automatyzacji, m.in. analityków, UX designerów, specjalistów technicznych oraz konsultantów biznesowych. Miesięczne rozliczenie umożliwia nam reagować na Twoje aktualne potrzeby i pozwala na elastyczność.

Chcesz wycenić wdrożenie automatyzacji w administracji Twojej firmy i dowiedzieć się jak może wyglądać współpraca? Zapraszamy na bezpłatną konsultację! W czasie krótkiej rozmowy wstępnie poznamy Twoje potrzeby i zaproponujemy konkretne rozwiązania.


Wyceń automatyzację w administracji

Koniec ręcznej pracy z dokumentami! Chcesz poznać wycenę Twojej automatyzacji w administracji? Porozmawiajmy o kosztach zautomatyzowania konkretnych procesów podczas bezpłatnej konsultacji!
LET'S AUTOMATE THE WORLD

Zadowoleni klienci

Długofalowe korzyści dla naszych klientów to nasz najwyższy priorytet. Sprawiamy, że mogą osiągać ponadprzeciętne wyniki biznesowe – bez ograniczeń i wykonywania zbędnych, powtarzalnych zadań. Co oni sami sądzą o współpracy z Let’s automate?

Zdecydowaliśmy się na współpracę z Let's automate chcąc zautomatyzować najbardziej powtarzalne procesy w firmie. Od samego początku mieliśmy bardzo dobry kontakt z naszym opiekunem, który bardzo szybko reagował na wszystkie propozycje i zmiany. Mieliśmy też pełne wsparcie w mapowaniu procesów. To co cenię najbardziej to efekt końcowy czyli prostota rozwiązań, które bardzo ułatwiły nam codzienną pracę. Serdecznie polecam współpracę z Let’s automate.

GetSales - logo
Katarzyna Narczyk
Wiceprezes Zarządu
GetSales Group sp. z o. o.

Współpraca z Let’s automate to czysta przyjemność. Dawno nie poznałem tak dobrze obeznanych ludzi w swojej branży. Firma wzbudziła we mnie zaufanie po kilku minutach rozmowy i wiedziałem, że podejmę z nimi współpracę. Każdy etap dokładnie opisany i przedstawiony, przez cały okres współpracy mieliśmy bardzo dobry i szybki kontakt. Odzyskałem wiele czasu, który do tej pory marnowałem na manualne czynności.
Szczerze polecam.

Knopek Pełną Gębą - logo
Łukasz Konopka
LET'S AUTOMATE THE WORLD

Czy automatyzacja jest dla Ciebie?

Zdecydowanie tak! Skąd ta pewność? Automatyzacja procesów biznesowych sprawdzi się wszędzie tam, gdzie Ty lub Twoi pracownicy stale musicie powtarzać te same czynności – na przykład w pracy z danymi, sprzedaży lub administracji.

Uważasz, że Twoja firma bazuje na tak specyficznych procesach, że to nie może się udać? Pamiętaj o tym, że każda nasza współpraca zaczyna się od od dokładnej analizy procesów biznesowych, a to oznacza, że nie proponujemy gotowych rozwiązań, a projektujemy je pod konkretne wymagania.

Wyceń automatyzację

Powtarzalne procesy

Sprzedaż, księgowość i obsługa klienta przypominają schematyczną pracę robota? Pracownicy nie mogą rozwinąć skrzydeł?

Problemy organizacyjne

W procesach pojawia się chaos? Komunikacja między pracownikami jest nieefektywna? Wciąż pojawiają się konflikty w kalendarzach?

Praca na dużej liczbie danych

Praca na danych przyprawia Cię o ból głowy? Więcej tam klikania, niż analizowania? Uporządkujemy to za Ciebie, a Ty skupisz się na poprawianiu wyników!

Dynamiczne skalowanie

Rozwój firmy wiąże się z koniecznością zatrudniania nowych pracowników administracyjnych? Stajesz się firmą rekrutacyjną? Zaoszczędź dzięki automatyzacji.

Infakt, Dropbox, Excel i wiele innych. Różne programy – wspólny mianownik

Nasze automatyzacje współpracują ze wszystkimi narzędziami i usługami wykorzystywanymi do obsługi firm. Chmury, magazyny, CRMy – mamy na to wszystko sprawdzone sposoby!

Programy, które łączy automatyzacja
DARMOWA KONSULTACJA

Porozmawiajmy
o automatyzacji w Twojej firmie!

Powiedz nam o swojej działalności, procesach i potrzebach, a my podpowiemy jak automatyzacja może wesprzeć codzienną pracę Twojego zespołu.

Wyjaśnimy Ci jakie są możliwości, jak działamy i odpowiemy na wszystkie pytania. Po wypełnieniu formularza Bartek skontaktuje się z Tobą telefonicznie.

Bartek Matablewski - New Business Manager w Let's automate

Bartek Matablewski

New Business Manager
Adres email
Numer telefonu
Temat rozmowy
Administratorem danych wprowadzonych do formularza jest Let's automate sp. z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu i udzielenia odpowiedzi na pytania. Więcej informacji o przysługujących prawach i zasadach przetwarzania danych, dostępne jest w polityce prywatności.
Dziękujemy za zgłoszenie!
Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie 🎉
Oops! Coś poszło nie tak