BEZPŁATNA KONSULTACJA

Porozmawiajmy
o automatyzacji w Twojej firmie!

Chcesz przyspieszyć i zoptymalizować swoją firmę? Opowiedz nam o swojej działalności, procesach i potrzebach, a my zajmiemy się resztą.

Podczas krótkiej rozmowy wyjaśnimy, jak automatyzacja może wesprzeć codzienną pracę Twojego zespołu i zwiększyć Waszą efektywność.

Adres email
Numer telefonu
Temat rozmowy
Administratorem danych wprowadzonych do formularza jest Let's automate sp. z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu i udzielenia odpowiedzi na pytania. Więcej informacji o przysługujących prawach i zasadach przetwarzania danych, dostępne jest w polityce prywatności.
Dziękujemy za zgłoszenie!
Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie 🎉
Oops! Coś poszło nie tak

Jak przebiega konsultacja?

Po przesłaniu formularza zadzwoni do Ciebie opiekun - Bartek lub Mikołaj. W czasie krótkiej rozmowy telefonicznej zapytamy Cię o Twoje potrzeby oraz umówimy termin konsultacji.

Podczas konsultacji przejdziemy do konkretów - poznamy Twoją firmę, porozmawiamy o potrzebach, bolączkach oraz specyfice istniejących procesów. Całość potrwa około 30 minut, a w tym czasie odpowiemy na Twoje pytania.

Programy, które łączy automatyzacja
Programy, które łączy automatyzacja

Jak przygotować się do konsultacji?

Jedyne co warto zrobić przed konsultacją, to zastanowić się które procesy są spowalniane przez ręczne wykonywanie powtarzalnych czynności. Całą resztą zajmie się nasz konsultant. Zapytamy Cię o wielkość firmy, strukturę konkretnych działów, branżę w jakiej działasz i Twoje największe bolączki.

O co możesz nas zapytać? Przykładowo:

  • Jakie procesy możecie zautomatyzować w mojej firmie?
  • Czy nasze nietypowe procesy nadają się do zautomatyzowania?
  • Które procesy powinienem zautomatyzować w pierwszej kolejności?
  • Jak zautomatyzować sprzedaż, aby zwiększyć efektywność?

Z kim najczęściej pracujemy?

Nasi klienci to przede wszystkim firmy zatrudniające od kilkunastu do kilkuset pracowników. To właśnie tam problem ciągłego wykonywania powtarzalnych czynności najmocniej wpływa na efektywność codziennej pracy.

Nie ograniczamy się do konkretnych branż. Posiadamy doświadczenie w różnych obszarach, a to sprawia, że nasze systemy sprawdzają się w niemal każdym środowisku i praktycznie we wszystkich działach – od sprzedaży, przez HR i rekrutację, aż po przetwarzanie niekończącej się ilości danych oraz usprawnienie organizacji produkcji.

Podstawą skutecznego wdrożenia jest analiza i mapowanie procesów – dlatego właśnie od dokładnego prześwietlenia firmowych procesów zaczynamy każdą współpracę.

Let's automate - automatyzacja firm i procesów

Porozmawiajmy o zautomatyzowaniu Twojej firmy

Wyjaśnimy Ci jakie są możliwości, jak działamy i odpowiemy na wszystkie pytania. Po wypełnieniu formularza nasz opiekun skontaktuje się z Tobą telefonicznie.