Firmowa dokumentacja
i podpisy - jak to zautomatyzować?
Bezpłatny webinar

Masz dość „papierkowej roboty”? Marzysz o systemie, który sam zbierze potrzebne informacje, a następnie wygeneruje i wyśle do podpisu gotowe umowy?

Z webinaru dowiesz się jak automatyzacja może odmienić zarządzanie dokumentami w Twojej firmie!

Bartek Matablewski - New Business Manager w Let's automate

Szymon Kita

CEO & Co-Founder
Let's automate
Bartek Matablewski - New Business Manager w Let's automate

Wojciech Kosmala

Digital Marketing Specialist
Autenti

Wypełnij formularz i odbierz nagranie

Twoje imię
Adres email
Administratorem danych wprowadzonych do formularza jest Let's automate sp. z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania nagrania webinaru, przedstawienia oferty oraz treści marketingowych i handlowych. Więcej informacji o przysługujących prawach i zasadach przetwarzania danych, dostępne jest w polityce prywatności.
Dziękujemy za zgłoszenie!
Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie 🎉
Oops! Coś poszło nie tak

Jak działa automatyzacja firmowej dokumentacji?

Możliwość integracji cyfrowych podpisów z prostymi do wprowadzenia automatyzacjami to sposób na zoptymalizowanie większości procesów w zakresie obiegu firmowych dokumentów.

Nie będziesz musiał(-a) uzupełniać ręcznie umów, protokołów, czy zamówień dla klientów – z automatyzacją zrobisz to jednym kliknięciem! Co więcej, dzięki Autenti raz na zawsze pożegnasz pękające w szwach segregatory i zapomnisz o drukowaniu dokumentów, podpisywaniu, skanowaniu i wysyłaniu ich pocztą.

Jak to działa w praktyce? Próbkę możliwości zobaczysz w filmie przygotowanym przez naszego partnera, gdzie Wojciech Kosmala omawia przykładowy, zautomatyzowany proces pobierania danych od klienta, generowania umowy i wysyłania jej na wskazany adres e-mail.

Zobacz dlaczego warto

Czego dowiesz się z nagrania webinaru?

W trakcie webinaru przechodzimy przez szereg praktycznych przykładów, które pokażą Ci, jak automatyzacja może usprawnić Twoją pracę z firmową dokumentacją.

Automatyzacja sprzedaży i marketingu

Zautomatyzowana dokumentacja pracownicza

Nie musisz już ręcznie tworzyć umów z pracownikami i przechowywać ich w fizycznych teczkach. Proces zastąpi zautomatyzowana baza danych, która zbierze wszystkie dane i aktualizacje w jednym miejscu, a przy tym wyśle odpowiednie powiadomienia np. na Slacku.

Automatyzacja obsługi klienta

Automatyczne wystawianie rachunków

Na podstawie zmierzonego czasu pracy, system wyliczy wynagrodzenie dla Zleceniobiorcy, a następnie wygeneruje rachunek do Umowy Zlecenie. Gotowy dokument zostanie podpisany cyfrowo przez obie strony – bez konieczności drukowania i skanowania.

Automatyzacja księgowości i dokumentów

Faktury generowane w kilka sekund

Nowe faktury będą generowały się samodzielnie – kilka sekund po zmianie statusu w CRM. Za pomocą jednego przycisku wystawisz także fakturę korygującą i wyślesz ją do klienta, wraz z prośbą o złożenie cyfrowego podpisu za pośrednictwem Autenti.

Automatyzacja procesów i zadań

Dokumenty w systemie CRM na autopilocie

Poznasz możliwości usprawnienia pracy z systemem CRM, tak aby po określonych zmianach statusu, automatyzacja generowała umowę z klientem i uzupełniała ją odpowiednimi danymi. Gotowa umowa zostanie przesłana prosto do klienta, tak aby mógł ją wygodnie podpisać z Autenti.

Automatyzacja firmy i zarządzania

Automatyzacja dokumentów projektowych

Automatyzacja sama wygeneruje wymagania projektowe, podsumowania zakończonych działań oraz protokoły odbioru w PDF, które wyśle bezpośrednio do klienta. Każdy z dokumentów zostanie podpisany cyfrowo w kilka sekund. Zarządzanie dokumentacją projektową nie musi być czasochłonne.

MVP, zadania specjalne, no-code/low-code

System obiegu dokumentów oraz prezenty dla uczestników

Na koniec otrzymasz gotową instrukcję wdrożenia pierwszej automatyzacji, prowadzącą Cię krok po kroku. Dodatkowo, w ramach inspiracji, zaprezentujemy indywidualny system w pełni zautomatyzowanego obiegu dokumentów, który stworzyliśmy dla naszego klienta. 

PROWADZĄCY

Kto prowadzi webinar?

GetSales - logo
Szymon Kita
CEO & Co-Founder
Let's automate

CEO w Let's automate, czyli człowiek, dla którego automatyzacja i optymalizacja to sposoby na usprawnienie każdej firmy. Szymon na co dzień łączy swoje doświadczenie w biznesie z wiedzą techniczną, a z tej mieszanki rodzą się projekty rewolucjonizujące firmy naszych klientów.

Knopek Pełną Gębą - logo
Wojciech Kosmala
Digital Marketing Specialist
Autenti

Specjalista ds. marketingu cyfrowego w Autenti, odpowiedzialny za promowanie idei wygodnych, cyfrowych podpisów. Wykorzystanie możliwości Autenti w różnych procesach biznesowych to jego konik i dlatego to właśnie Wojtek będzie wspierał nas merytorycznie podczas webinaru.

KILKA SŁÓW O NAS

Let’s automate x Autenti

Chociaż pozornie zajmujemy się różnymi rzeczami, to łączy nas zamiłowanie do optymalizowania i automatyzowania procesów związanych z obiegiem firmowych dokumentów. Nowe możliwości integracji Autenti sprawiają, że zautomatyzowanie dokumentów w Twojej firmie będzie jeszcze prostsze niż było do tej pory.

Naszym celem jest ograniczanie liczby powtarzalnych czynności do minimum. Wdrażamy systemy automatyzacji, które wyręczają przedsiębiorców i pracowników w wykonywaniu monotonnych, manualnych zadań, a przy tym pozwalają szybciej się rozwijać, oszczędzać czas oraz pieniądze.

Let's automate - automatyzujemy procesy firmowe

Chcesz zrezygnować z papierowej dokumentacji i ręcznych podpisów?

Odbierz webinar i zobacz, jak automatyzacja i cyfrowe podpisy mogą odmienić zarządzanie dokumentami w Twojej firmie!